بازی ربات مثل حلزون حرکت 2

بازی های آنلاین رایگان

مدافع و قهرمان برای عمل جراحی دیگری است. روبات های دشمن در آمده اند نزدیک به شهرستان و به مبارزه با عقب! نگاهی کنترل فونز مثل حلزون حرکت و رفتن در تلاش.

بازی آنلاین ربات مثل حلزون حرکت 2 - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش ربات مثل حلزون حرکت 2 آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین ربات مثل حلزون حرکت 2 - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین ربات مثل حلزون حرکت 2. کنترل کردن بازی ربات مثل حلزون حرکت 2. مدافع و قهرمان برای عمل جراحی دیگری است. روبات های دشمن در آمده اند نزدیک به شهرستان و به مبارزه با عقب! نگاهی کنترل فونز مثل حلزون حرکت و رفتن در تلاش. وظیفه شما این است برای مقاومت در برابر فشار و از بین بردن ارتقاء ربات به شهرستان. برای کنترل شخصیت، استفاده از فلش و راست کلید های چپ به حرکت و تا arrow به پرش. بدون سلاح کافی نیست، به طوری که باید به ساقه زیادی و بدون رحمت. استفاده از ماوس را کلیک کنید ماوس خود را به بازی این ضربه، و کلیک کردن چند خواهد شد رگبار گلوله از آتش باز. به هر حال، فراموش نکنید که برای دوباره پر کردن مهمات، شما می توانید آنها را به عنوان یک جایزه برای دشمن کشته دریافت کنید.
رای دادن به این بازی: بازی: 2575
ربات مثل حلزون حرکت 2 ( رای2, امتیاز middlecover: 3/5)
0%

این بازی های فلش