بازی ربات حمله

بازی های آنلاین رایگان

برای آن دوره از زمان، جنگ با روبات ها و سطح زمین ادامه می دهد، آن را به فضا نقل مکان کرد. به معنای واقعی کلمه انبوهی از ربات دشمن حمله ساکنین زمین، و فقط شما میتوانید به این یورش را متوقف کند.

بازی آنلاین ربات حمله - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش ربات حمله آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین ربات حمله - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین ربات حمله. کنترل کردن بازی ربات حمله. برای آن دوره از زمان، جنگ با روبات ها و سطح زمین ادامه می دهد، آن را به فضا نقل مکان کرد. به معنای واقعی کلمه انبوهی از ربات دشمن حمله ساکنین زمین، و فقط شما میتوانید به این یورش را متوقف کند. با کلیک بر روی دکمه شروع، بیش از کنترل ربات و رفتن به فضا، که در آن وجود دارد به معنای واقعی کلمه از طریق یک مانع مکانیکی شکستن. کنترل ربات بسیار ساده است، با استفاده از ماوس، شما قادر خواهید بود به حرکت در اطراف زمین بازی و استفاده از سلاح، و تبدیل پیشین ممکن است برای تغییر یک سلاح خود را به دیگری باشد. حفظ سلامت خود، از گلوله های جایگزین نیست و جمع آوری پاداش که در فضای پرواز.
رای دادن به این بازی: بازی: 2011
ربات حمله ( رای4, امتیاز middlecover: 3.25/5)
0%

این بازی های فلش