بازی ایجاد یک ترانسفورماتور

بازی های آنلاین رایگان

در حال حاضر، برای شما ایجاد ترانسفورماتور در دسترس قرار گرفت. این بازی دارای همه چیز شما نیاز: نقاشی-خالی در سمت راست از زمین بازی، در سمت چپ - پانل آزمایشگاهی.

بازی آنلاین ایجاد یک ترانسفورماتور - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش ایجاد یک ترانسفورماتور آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین ایجاد یک ترانسفورماتور - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

ایجاد یک ترانسفورماتور


چگونه به بازی بازی آنلاین ایجاد یک ترانسفورماتور. کنترل کردن بازی ایجاد یک ترانسفورماتور. در حال حاضر، برای شما ایجاد ترانسفورماتور در دسترس قرار گرفت. این بازی دارای همه چیز شما نیاز: نقاشی-خالی در سمت راست از زمین بازی، در سمت چپ - پانل آزمایشگاهی. برای ایجاد یک ترانسفورماتور، استفاده از پانل در گوشه بالا سمت چپ میدان بازی - شما می توانید ربات را تغییر دهید و با کلیک کردن موس خود را بر روی مناطق آبی، انتخاب مناسب ترین. در گوشه سمت چپ پایین تر از جدول، شما می توانید انتخاب کنید که چگونه به رنگ رنگ جامد، با الگوی نمادین همان. پس از ایجاد ربات خود را، شما می توانید چاپ و یا ذخیره یک نقاشی و یک مدل مختلف را انتخاب کنید و مکمل مجموعه خود را از ربات.
رای دادن به این بازی: بازی: 2633
ایجاد یک ترانسفورماتور ( رای3, امتیاز middlecover: 3.67/5)
0%

این بازی های فلش