بازی جمع آوری مروارید

بازی های آنلاین رایگان

پس از طوفان، تمام گنجینه های از پری دریایی کوچولو در کف اقیانوس پراکنده شدند و شما باید برای کمک به او آنها را مرتب سازی بر اساس. ثروت مهم ترین پری دریایی کوچولو، مروارید سیاه و سفید است!

بازی آنلاین جمع آوری مروارید - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش جمع آوری مروارید آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین جمع آوری مروارید - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین جمع آوری مروارید. کنترل کردن بازی جمع آوری مروارید. پس از طوفان، تمام گنجینه های از پری دریایی کوچولو در کف اقیانوس پراکنده شدند و شما باید برای کمک به او آنها را مرتب سازی بر اساس. ثروت مهم ترین پری دریایی کوچولو، مروارید سیاه و سفید است! یکی از ویژگی های متمایز این بازی این است که شما این بازی در دو پانل های بازی. جمع آوری ترکیبی از سه یا بیشتر عناصر به روشن زمین بازی و در میان دیگر گنجینه های سیاه و سفید و مروارید سفید دریافت کنید. هنگامی که مروارید در پایین گنج است، آنها در مقیاس سقوط و شما می توانید پیدا کردن چقدر شما موفق به دریافت مروارید سیاه و سفید در طول بازی. بازی در یک زمان، بنابراین عجله، چرا که شما نیاز به جمع آوری به عنوان بسیاری از مروارید.
رای دادن به این بازی: بازی: 2985
جمع آوری مروارید ( رای84, امتیاز middlecover: 4.63/5)
0%

این بازی های فلش