بازی صفحه اصلی دکور پری دریایی

بازی های آنلاین رایگان

در حال حاضر پری دریایی ناراحت کننده در بستر است، اما اگر شما سعی می کنید و تزئین خانه او، از آن خواهد شد بسیار سپاسگزار برای شما. دریافت سلیقه خود و ترتیب گیاهان دریایی، سنگ، ماهی.

بازی آنلاین صفحه اصلی دکور پری دریایی - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش صفحه اصلی دکور پری دریایی آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین صفحه اصلی دکور پری دریایی - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین صفحه اصلی دکور پری دریایی. کنترل کردن بازی صفحه اصلی دکور پری دریایی. در حال حاضر پری دریایی ناراحت کننده در بستر است، اما اگر شما سعی می کنید و تزئین خانه او، از آن خواهد شد بسیار سپاسگزار برای شما. دریافت سلیقه خود و ترتیب گیاهان دریایی، سنگ، ماهی. کشیدن و رها کردن آیتم شما می توانید از ماوس با استفاده از. فقط یکی از آیتم های قلاب و کشیدن دکمه سمت چپ را نگه دارید، و سپس دکمه را آزاد کند. آماده؟ خوب، پس چرا در مورد چیزی که بعد از آن است که خانه از پری دریایی کوچولو دنج و راحت خواهد شد فکر می کنم نیست. در این بازی شما می توانید آیتم های تنظیم مجدد، برای آنها نگاه یک مکان بهتر و آوردن داخلی به کمال. موفق باشید!
رای دادن به این بازی: بازی: 2398
صفحه اصلی دکور پری دریایی ( رای20, امتیاز middlecover: 4.8/5)
0%

این بازی های فلش