بازی مدیریت فرودگاه

بازی های آنلاین رایگان

تبدیل شدن به مدیر فرودگاه و مسؤولیت برای تعمیر و نگهداری از ورود هواپیما. چالش شما مواجه است آسان نیست، چرا که هر هواپیما باید در پارکینگ قرار داده، سوخت گیری و تعمیر و نگهداری.

بازی آنلاین مدیریت فرودگاه - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش مدیریت فرودگاه آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین مدیریت فرودگاه - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:



چگونه به بازی بازی آنلاین مدیریت فرودگاه. کنترل کردن بازی مدیریت فرودگاه. تبدیل شدن به مدیر فرودگاه و مسؤولیت برای تعمیر و نگهداری از ورود هواپیما. چالش شما مواجه است آسان نیست، چرا که هر هواپیما باید در پارکینگ قرار داده، سوخت گیری و تعمیر و نگهداری. هنگامی که در زمین بازی خواهد بود که اولین هواپیما مسیر خود را وارد کنید با کلیک برروی دکمه سبز در پایین زمین بازی به هر آشیانه قرار بعدی. هنگامی که هواپیما می رسد برای تغذیه سوخت با کلیک بر روی دکمه قرمز و انجام تعمیر و نگهداری با استفاده از یک دکمه به رنگ صورتی. سازگار شود، انجام وظایف خود با بیشترین سرعت ممکن، به دلیل صف به زودی هواپیما بعدی خواهد بود. به هر حال، آیا این هواپیما را مجبور به نوبت خود بر روی باند فرودگاه منتظر، بنابراین نه چندان دور قبل از حادثه.
رای دادن به این بازی: بازی: 5059
مدیریت فرودگاه ( رای69, امتیاز middlecover: 4.39/5)
0%

این بازی های فلش