بازی گنجینه های از کویر با قهرمانان

بازی های آنلاین رایگان

دیدار، سه نفر فوق العاده از شخصیت های کارتونی مورد علاقه - صوتی، ماریو و علاءالدین. در این زمان، شما با آنها هستند، به یک بیابان دور رفتن به پیدا کردن و جمع آوری تمام گنجینه های.

بازی آنلاین گنجینه های از کویر با قهرمانان - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش گنجینه های از کویر با قهرمانان آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین گنجینه های از کویر با قهرمانان - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

گنجینه های از کویر با قهرمانان


چگونه به بازی بازی آنلاین گنجینه های از کویر با قهرمانان. کنترل کردن بازی گنجینه های از کویر با قهرمانان. دیدار، سه نفر فوق العاده از شخصیت های کارتونی مورد علاقه - صوتی، ماریو و علاءالدین. در این زمان، شما با آنها هستند، به یک بیابان دور رفتن به پیدا کردن و جمع آوری تمام گنجینه های. آماده دریافت، شما یک سفر دشوار، و تمام انواع آزمون ها، به عنوان گنجینه توسط از cacti هوشیار و هیولا بد محافظت می شود. قبل از اینکه شما را به بیابان بروید، برای انتخاب یک قهرمان و سپس با خیال راحت به هدف حرکت می کند. مدیریت یک قهرمان، شما کلید های arrow به چپ و راست استفاده - به حرکت می کند، و تا کلید فلش و یا فضا، به شما پرش ارتفاع فراهم می کند. بنابراین، پیش بروید برای گنج!
رای دادن به این بازی: بازی: 4548
گنجینه های از کویر با قهرمانان ( رای108, امتیاز middlecover: 4.35/5)
0%

این بازی های فلش