بازی صوتی: فرشته جزیره

بازی های آنلاین رایگان

در این جزیره از مشکل فرشتگان - Egma مخرب متوجه طرح خود و در سراسر جزیره به نظر می رسد دام مکانیکی - ماهی ها و حشرات! صوتی، چاره ای جز به وضعیت تحت کنترل و شروع به تمیز کردن این جزیره را از این شر.

بازی آنلاین صوتی: فرشته جزیره - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش صوتی: فرشته جزیره آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین صوتی: فرشته جزیره - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین صوتی: فرشته جزیره. کنترل کردن بازی صوتی: فرشته جزیره. در این جزیره از مشکل فرشتگان - Egma مخرب متوجه طرح خود و در سراسر جزیره به نظر می رسد دام مکانیکی - ماهی ها و حشرات! صوتی، چاره ای جز به وضعیت تحت کنترل و شروع به تمیز کردن این جزیره را از این شر. این باید انجام شود با بیشترین سرعت ممکن، بنابراین دریافت متصل! مدیریت صوتی با کمک دکمه های صفحه کلید با فلش های چپ و راست به حرکت و پرش، استفاده از دکمه فضا. حرکت داخلی، در از بین بردن روبات های مکانیکی - تجسم فانتزی Egma. در نگاه اول، از بین بردن ربات است که به سادگی ممکن نیست، اما اگر شما در بالای او پرش، او بلافاصله شیرین و کرکی شود.
رای دادن به این بازی: بازی: 1876
صوتی: فرشته جزیره ( رای2, امتیاز middlecover: 2.5/5)
0%

این بازی های فلش