بازی مریم سالن زیبایی

بازی های آنلاین رایگان

هالیوود به سبک ستاره! کارآفرین مری تصمیم به باز کردن یک سالن زیبایی و ساخته شده تصمیم درست است. در سالن او بسیاری از بازدید کنندگان که به سختی به هم به انجام همه سفارشات.

بازی آنلاین مریم سالن زیبایی - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش مریم سالن زیبایی آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین مریم سالن زیبایی - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین مریم سالن زیبایی. کنترل کردن بازی مریم سالن زیبایی. هالیوود به سبک ستاره! کارآفرین مری تصمیم به باز کردن یک سالن زیبایی و ساخته شده تصمیم درست است. در سالن او بسیاری از بازدید کنندگان که به سختی به هم به انجام همه سفارشات. مری کمک به مقابله با هجوم بازدید کنندگان و خدمت به آنها را در کلاس بالاتر است. برای کنار آمدن با انجام وظایف خود، به کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان بازدید کننده برای اولین بار - نمیدهیم او صبر طولانی، بلافاصله پیدا کردن محل خود را در سالن و ابتلا ماوس به حقیقت کرس آزاد نقل مکان کرد. در حال حاضر آن همه در مورد مراقبت و سرعت شما بستگی دارد - را به منظور، را مو دقیقا به عنوان مورد نظر، برای گرفتن سکه و صبر برای این بازدید کننده بعدی.
رای دادن به این بازی: بازی: 2902
مریم سالن زیبایی ( رای42, امتیاز middlecover: 4.74/5)
0%

این بازی های فلش