بازی مهد کودک شبیه ساز

بازی های آنلاین رایگان

به مهد کودک خوش آمدید، او قطعا مجازی، اما در اینجا همه چیز مثل در زندگی واقعی - برای مراقبت از نوزادان، خواب، راه رفتن. اینجاست که شما باید به کار و مراقبت از بچه ها.

بازی آنلاین مهد کودک شبیه ساز - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش مهد کودک شبیه ساز آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین مهد کودک شبیه ساز - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین مهد کودک شبیه ساز. کنترل کردن بازی مهد کودک شبیه ساز. به مهد کودک خوش آمدید، او قطعا مجازی، اما در اینجا همه چیز مثل در زندگی واقعی - برای مراقبت از نوزادان، خواب، راه رفتن. اینجاست که شما باید به کار و مراقبت از بچه ها. در مهد کودک های مجازی، با استفاده از ماوس، شما باید برای تغذیه بچه ها، مراقبت از آنها را برای پیاده روی، حمام قرار داده و به رختخواب. در یک کلام، با این نسخهها کار نمی vprovorot، اما شما قطعا می تواند اداره کند! به هر حال، بازی چند سطح است و هر سطح در بچه ها مهد کودک خود را در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر. بنابراین، آیا وقت شما هدر نمی - روز کار را آغاز کرده است و در آستانه یک بچه مهد کودک برای اولین بار آمد.
رای دادن به این بازی: بازی: 2691
مهد کودک شبیه ساز ( رای10, امتیاز middlecover: 5/5)
0%

این بازی های فلش