بازی بچه نگهدار بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا

بازی های آنلاین رایگان

چگونه به مقابله بابا با بچه ها؟ یک راه وجود دارد - به دعوت بچه نگهدار! را انتخاب کنید برای خودتان نگهداری از کودکان شخصیت و به کار.

بازی آنلاین بچه نگهدار بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش بچه نگهدار بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین بچه نگهدار بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

بچه نگهدار بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا


چگونه به بازی بازی آنلاین بچه نگهدار بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا. کنترل کردن بازی بچه نگهدار بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا. چگونه به مقابله بابا با بچه ها؟ یک راه وجود دارد - به دعوت بچه نگهدار! را انتخاب کنید برای خودتان نگهداری از کودکان شخصیت و به کار. موارد شما بسیاری از خواهد شد، زیرا هر بچه به غذا، به نگاه، به وضع در رختخواب و حمام. برای مقابله با مسئولیت های خود، شما باید به دقت برای سرنخ در آنها شما می توانید پیدا کردن آنچه او می خواهد کودک را تماشا کنید. بطری تصویر H؟ بنابراین آن را با ماوس را و تغذیه نوزاد، و اگر اسباب بازی، سپس آن را هم برای بازی می باشد. اگر تصویر تصویر گهواره ظاهر شد - از آن زمان به خواب و حمام - حمام. برای تحقق هر بچه تمایل فقط در بچه کلیک کنید، و پس از آن در مورد این موضوع، مانند یک اسباب بازی یا یک تخت.
رای دادن به این بازی: بازی: 2915
بچه نگهدار بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا ( رای120, امتیاز middlecover: 4.64/5)
0%

این بازی های فلش