بازی آنلاین مهد کودک (اتاق نگهداری از کودکان). بازی مهد کودک (اتاق نگهداری از کودکان)

بازی های آنلاین رایگان

بریتنی تصمیم گرفته است برای باز کردن یک مرکز مراقبت روزانه، و بدون کمک شما، آن را نه تنها می تواند مقابله شده است. بشتابید برای کمک به دختر و کمک به نگاه خود را از کودکان، هر یک حامل خواسته های خود.

بازی آنلاین مهد کودک (اتاق نگهداری از کودکان) - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش مهد کودک (اتاق نگهداری از کودکان) آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین مهد کودک (اتاق نگهداری از کودکان) - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

بازی آنلاین مهد کودک (اتاق نگهداری از کودکان)


چگونه به بازی بازی آنلاین مهد کودک (اتاق نگهداری از کودکان). کنترل کردن بازی مهد کودک (اتاق نگهداری از کودکان). بریتنی تصمیم گرفته است برای باز کردن یک مرکز مراقبت روزانه، و بدون کمک شما، آن را نه تنها می تواند مقابله شده است. بشتابید برای کمک به دختر و کمک به نگاه خود را از کودکان، هر یک حامل خواسته های خود. اگر شما موفق به مقابله با تمام میل کودک، پایان روز آنها را خوشحال و شاد است. برای این واقعیت است که بچه ها می توانند نه تنها خوش خنده و بازی شوخی آماده شده است! در مهد کودک، بریتنی، شما همه چیز شما نیاز دارید لطفا به هر کودک را پیدا کنید. محل برای جدول بازی که در آن شما می توانید اسباب بازی ها و مواد غذایی وجود دارد، و هنوز هم وجود دارد یک قفل با تجهیزات پزشکی و حمام است. مراقب باشید، نه تنها به دقت انجام کودک آرزو، بلکه سریع به نگه داشتن او را در انتظار است.
رای دادن به این بازی: بازی: 8827
مهد کودک (اتاق نگهداری از کودکان) ( رای391, امتیاز middlecover: 4.54/5)
0%

این بازی های فلش