بازی نبرد هالک

بازی های آنلاین رایگان

هالک که او بود، یک قهرمان یا یک هیولا؟ برای شروع بازی، بر روی دکمه پرش کلیک کنید و رفتن به خیابان های شهرستان، که با روبات آب گرفتگی شد - عنکبوت مکانیکی.

بازی آنلاین نبرد هالک - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش نبرد هالک آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین نبرد هالک - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین نبرد هالک. کنترل کردن بازی نبرد هالک. هالک که او بود، یک قهرمان یا یک هیولا؟ برای شروع بازی، بر روی دکمه پرش کلیک کنید و رفتن به خیابان های شهرستان، که با روبات آب گرفتگی شد - عنکبوت مکانیکی. هنگامی که در یکی از خیابان های دریافت، مراقب باشید، فقط چند ثانیه در سراسر هالک خواهد روبات جمع آوری کند. است خود را و شما باید برای از بین بردن. استفاده از موس خود را کلیک کنید و در زمین بازی، و سپس هالک می توانید پرش به بالا و پایین با یک تصادف در هیولا بعدی را. برای انتخاب یک قربانی، کافی است که درایو یک مکان نما در زمین بازی بالا و پایین، چپ و راست است. سرعت عمل، توجه به کارت، و پیروزی شما خواهد شد. چقدر شما قادر به زنده ماندن در این بازی، از جمله هیولا مکانیکی خواهد بود؟
رای دادن به این بازی: بازی: 2811
نبرد هالک ( رای42, امتیاز middlecover: 4.43/5)
0%

این بازی های فلش