بازی هالک گلادیاتور

بازی های آنلاین رایگان

ناشناخته به عنوان قهرمان ما به طور کامل در یک سیاره دیگر بود و در حال حاضر او منتظر بود برای مبارزه با گلادیاتوری. برو به گلادیاتورهای عرصه و کمک به هالک برنده یک نبرد یکی پس از دیگری.

بازی آنلاین هالک گلادیاتور - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش هالک گلادیاتور آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین هالک گلادیاتور - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین هالک گلادیاتور. کنترل کردن بازی هالک گلادیاتور. ناشناخته به عنوان قهرمان ما به طور کامل در یک سیاره دیگر بود و در حال حاضر او منتظر بود برای مبارزه با گلادیاتوری. برو به گلادیاتورهای عرصه و کمک به هالک برنده یک نبرد یکی پس از دیگری. استفاده از قدرت مافوق انسانی و تمامی احتمالات را از قهرمان به شکست دشمن. قبل از نبرد، شما می توانید سطح از حریف و بازی حالت را انتخاب کنید. بدون سلاح در عرصه نمی تواند انجام دهد - انتخاب خود را! هالک مدیریت با استفاده از دکمه های صفحه کلید XZC، فضا، Shift و V. امکان استفاده از توانایی پرش و اعتصاب هالک - شکستن یک حریف یکی پس از دیگری. به هر حال، فراموش نکنید که برای جمع آوری پاداش که کمک خواهد کرد که شما را در مبارزه با زنده ماندن.
رای دادن به این بازی: بازی: 3938
هالک گلادیاتور ( رای93, امتیاز middlecover: 4.62/5)
0%

این بازی های فلش