بازی ناوشکن هالک از جهان

بازی های آنلاین رایگان

چه خبر است، چرا هالک همه چیز را در راه خود را شکسته؟ چیزی را اشتباه می رود، اما هیچ وقت برای مقابله با این، پس نابود کردن با او وجود دارد.

بازی آنلاین ناوشکن هالک از جهان - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش ناوشکن هالک از جهان آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین ناوشکن هالک از جهان - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

ناوشکن هالک از جهان


چگونه به بازی بازی آنلاین ناوشکن هالک از جهان. کنترل کردن بازی ناوشکن هالک از جهان. چه خبر است، چرا هالک همه چیز را در راه خود را شکسته؟ چیزی را اشتباه می رود، اما هیچ وقت برای مقابله با این، پس نابود کردن با او وجود دارد. بازی چند سطحی، بنابراین شما خواهد شد چه کاری انجام دهید، اما زمان بسیار است. برای مقابله با تخریب که آیا ساختمان هالک، جاده ها، هلیکوپترها و اتومبیل - در هر سطح شما 2 دقیقه و 30 ثانیه داده می شود؟ این بر شما و تمایل خود را به پول در این موضوع بستگی دارد. بله، برای هر نابودی شما پول دریافت کنید. هالک شما با استفاده از کلید های صفحه کلید چپ و راست فلش مدیریت - جنبش، تا - بالا، پایین، پایین. خوب، نوار فضا خواهد مشت خود را نوسان.
رای دادن به این بازی: بازی: 6685
ناوشکن هالک از جهان ( رای41, امتیاز middlecover: 4.17/5)
0%

این بازی های فلش