بازی هالک: بازی حافظه

بازی های آنلاین رایگان

خوب، آن زمان را به یک استراحت از سوء استفاده و تخریب است! بازی بازی پازل همراه با هالک. سعی کنید برای پیدا کردن توپ سحر و جادو با تصویر هالک.

بازی آنلاین هالک: بازی حافظه - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش هالک: بازی حافظه آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین هالک: بازی حافظه - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین هالک: بازی حافظه. کنترل کردن بازی هالک: بازی حافظه. خوب، آن زمان را به یک استراحت از سوء استفاده و تخریب است! بازی بازی پازل همراه با هالک. سعی کنید برای پیدا کردن توپ سحر و جادو با تصویر هالک. اما، برای این واقعیت است که وظیفه است ساده و آسان نیست آماده شده است. برای چند ثانیه، هالک شما را زیرچشمی نگاه کردن در پانل با توپ در گوشه سمت چپ پایین زمین بازی را، و شما باید به یاد داشته باشید در هر توپ تصویر خود است. پس از از بین می رود سریع، شروع به جستجو توپ با تصویر هالک در پانل در مرکز زمین بازی. استفاده از ماوس را کلیک کنید ماوس خود را بر روی توپ، تنها وقت خود را - ما نمی تواند اشتباه است، چرا که شما می دانید چه هالک عصبانی!
رای دادن به این بازی: بازی: 3224
هالک: بازی حافظه ( رای75, امتیاز middlecover: 4.03/5)
0%

این بازی های فلش