بازی هانا مونتانا الیور شکارچی گنج

بازی های آنلاین رایگان

تعطیلات، شما می توانید همه چیز را ترک و رفتن به ساحل. تنها در حال حاضر، الیور به ساحل با یک آشکارساز فلز آمد! کمک به پسر برای پیدا کردن گنج است که امن در شن و ماسه پنهان است.

بازی آنلاین هانا مونتانا الیور شکارچی گنج - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش هانا مونتانا الیور شکارچی گنج آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین هانا مونتانا الیور شکارچی گنج - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین هانا مونتانا الیور شکارچی گنج. کنترل کردن بازی هانا مونتانا الیور شکارچی گنج. تعطیلات، شما می توانید همه چیز را ترک و رفتن به ساحل. تنها در حال حاضر، الیور به ساحل با یک آشکارساز فلز آمد! کمک به پسر برای پیدا کردن گنج است که امن در شن و ماسه پنهان است. به هر حال، چه در ساحل دریا پیدا کند! در اینجا شما می توانید پیدا کردن نه تنها بانک در خارج از نوشیدنی، بلکه اسکیت بازی. بازی چند سطح در مقابل شما یک شی جذاب پنهان با یک آشکارساز فلز پیدا کنید. در هر سطح شما خواهد شد کار داده می شود، و شما تا زمانی که باتری دارای یک آشکارساز فلز، باید آن را از ادامه می دهند. استفاده از کلید های چپ و راست فلش، بالا و پایین به حرکت در اطراف زمین بازی، و نوار فضا خواهد فلزیاب استفاده کنید. سازمان دیده بان برای رادار، که نشان می دهد که شما نزدیک به هدف هستند. عجله، آشکارساز در حال حاضر گنجانده شده است.
رای دادن به این بازی: بازی: 3016
هانا مونتانا الیور شکارچی گنج ( رای41, امتیاز middlecover: 4.34/5)
0%

این بازی های فلش