بازی نوار جکسون از هانا مونتانا

بازی های آنلاین رایگان

در شرکت تعطیلات مایلی سایرس به طور مداوم به صرف زمان در ساحل، و جکسون تصمیم به همچنین درآمد. راهنما جکسون در روز اول خود را کنید و سعی کنید برای تمام دوستان خود تهیه در اسرع وقت.

بازی آنلاین نوار جکسون از هانا مونتانا - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش نوار جکسون از هانا مونتانا آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین نوار جکسون از هانا مونتانا - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

نوار جکسون از هانا مونتانا


چگونه به بازی بازی آنلاین نوار جکسون از هانا مونتانا. کنترل کردن بازی نوار جکسون از هانا مونتانا. در شرکت تعطیلات مایلی سایرس به طور مداوم به صرف زمان در ساحل، و جکسون تصمیم به همچنین درآمد. راهنما جکسون در روز اول خود را کنید و سعی کنید برای تمام دوستان خود تهیه در اسرع وقت. وظیفه شما در این بازی، سر و صدا نوشیدنی همه کسانی که در ساحل استراحت سفارش داد. در نگاه اول، هیچ چیز پیچیده است، اما این طوری نیست! مدیریت جکسون، را دستور و نوشیدنی پراکنده، تا که به نشت یک لیوان نیست. جکسون به شما با استفاده از کلید های صفحه کلید چپ و راست فلش، بالا و پایین به حرکت در اطراف در ساحل مدیریت، و نوار فضا خواهد یک نوشیدنی از نوار و یا یخچال را. دنبال فلش که به نوشیدن مرخصی رونده نقطه، عجله را به یک نوشیدنی و نظم. فقط دقت کنید در ساحل موانع بیش از حد بسیاری است که باید دور دریافت می شود.
رای دادن به این بازی: بازی: 3084
نوار جکسون از هانا مونتانا ( رای32, امتیاز middlecover: 4.91/5)
0%

این بازی های فلش