بازی هانا مونتانا: راک استار صحنه و لباس

بازی های آنلاین رایگان

عجله، به زودی به مایلی سایرس بر روی صحنه، و تناسخ در جسم تازه در هانا مونتانا هنوز اتفاق افتاده است! راهنما مایلی پیدا صحنه و لباس که در آن باید آن را در حال حاضر عمل می کنند.

بازی آنلاین هانا مونتانا: راک استار صحنه و لباس - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش هانا مونتانا: راک استار صحنه و لباس آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین هانا مونتانا: راک استار صحنه و لباس - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

هانا مونتانا: راک استار صحنه و لباس


چگونه به بازی بازی آنلاین هانا مونتانا: راک استار صحنه و لباس. کنترل کردن بازی هانا مونتانا: راک استار صحنه و لباس. عجله، به زودی به مایلی سایرس بر روی صحنه، و تناسخ در جسم تازه در هانا مونتانا هنوز اتفاق افتاده است! راهنما مایلی پیدا صحنه و لباس که در آن باید آن را در حال حاضر عمل می کنند. این بازی در مراقبت، بنابراین در نمونه هانا صحنه و لباس نگاه و رفتن در تلاش. اتاق مایلی اقلام کمد لباس به اندازه کافی و در میان آنها شما نیاز به پیدا کردن دقیقا همان کسانی که همه چیز و اقلام که در نمونه ذکر شده است. استفاده از ماوس را کلیک کنید ماوس بر روی کیسه و جعبه و جعبه. اگر شما می توانید آیتم های پیدا کند، استفاده از اشاره با کلیک ماوس بر روی دکمه و به معنای واقعی کلمه فلش مد برای یک نمونه دوم هانا کت و شلوار. ذخیره؟ سپس به دنبال نگه دارید. بازی در یک زمان و به محض آن که کرایه تاکسی در پایین زمین بازی می شود به محل برگزاری کنسرت، بازی خواهد شد.
رای دادن به این بازی: بازی: 3878
هانا مونتانا: راک استار صحنه و لباس ( رای108, امتیاز middlecover: 4.18/5)
0%

این بازی های فلش