بازی آرایش مایلی سایرس

بازی های آنلاین رایگان

چه مرحله شخصیت بدون آرایش و لوازم جانبی؟ در این بازی شما باید برای کمک به مایلی سایرس برای آمدن به کنسرت، یعنی به کار بردن آرایش و لوازم جانبی را انتخاب کنید.

بازی آنلاین آرایش مایلی سایرس - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش آرایش مایلی سایرس آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین آرایش مایلی سایرس - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین آرایش مایلی سایرس. کنترل کردن بازی آرایش مایلی سایرس. چه مرحله شخصیت بدون آرایش و لوازم جانبی؟ در این بازی شما باید برای کمک به مایلی سایرس برای آمدن به کنسرت، یعنی به کار بردن آرایش و لوازم جانبی را انتخاب کنید. در اتاق پانسمان ستاره های موسیقی راک همه چیز شما نیاز پیدا کنید، شما ممکن است نیاز به را تشکیل می دهند. در سمت راست زمین بازی، در پانل شما یک سرخ شدن، رژ لب و حتی رنگ مو را پیدا کنید. در اینجا شما می توانید انتخاب کنید تا و لوازم جانبی - گوشواره، زنجیر، گردنبند. همه شما باید انجام دهیم این است بر روی دکمه با اقلام کلیک کنید و انتخاب کنید تا آرایش و لوازم جانبی میل خود. و هنگامی که شما در حال کار انجام شده در سبک مایلی، وارد یک سلول خالی، نام خود را و عکس از یک ستاره راک خواهد دستخط خود را داشته باشد.
رای دادن به این بازی: بازی: 4406
آرایش مایلی سایرس ( رای130, امتیاز middlecover: 4.35/5)
0%

این بازی های فلش