بازی جمع آوری الماس

بازی های آنلاین رایگان

آیا شما آماده برای شرکت در مسابقات و جمع آوری به عنوان بسیاری از الماس؟ سپس، در زمین بازی کلیک کنید و آماده برای جمع آوری بیشترین تعداد گنجینه های دریافت کنید.

بازی آنلاین جمع آوری الماس - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش جمع آوری الماس آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین جمع آوری الماس - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین جمع آوری الماس. کنترل کردن بازی جمع آوری الماس. آیا شما آماده برای شرکت در مسابقات و جمع آوری به عنوان بسیاری از الماس؟ سپس، در زمین بازی کلیک کنید و آماده برای جمع آوری بیشترین تعداد گنجینه های دریافت کنید. جمع آوری ترکیبی متشکل از سه یا بیشتر brilliatov، تشکیل یک زنجیره پیوسته و تبدیل شدن به صاحب مجموعه زیبا ترین. به اقلام reordered، با استفاده از ماوس. هنگامی که ترکیبی از عناصر همان خواهد شد کشیده شده تا، آن را از زمین بازی ناپدید می شوند، و فضای آزاد غوطه ور الماس جدید. بازی چند سطح در مقابل از شما انتظار برای یک دور از رقابت برای دیگر. اما، برای رفتن به سطح بعدی، شما باید با پر کردن مقیاس، که در سمت راست از زمین بازی واقع شده است.
رای دادن به این بازی: بازی: 4546
جمع آوری الماس ( رای12, امتیاز middlecover: 3.92/5)
0%

این بازی های فلش