بازی پازل تلاش و تحقیق

بازی های آنلاین رایگان

در این بازی پازل شما باید برای مبارزه با نیروهای شر و تمام قدرت جادویی جمع آوری در اسرع وقت. بازی برای دو بازیکن و حریف خود را خواهد هیچ یک دیگر از یک کامپیوتر!

بازی آنلاین پازل تلاش و تحقیق - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش پازل تلاش و تحقیق آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین پازل تلاش و تحقیق - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین پازل تلاش و تحقیق. کنترل کردن بازی پازل تلاش و تحقیق. در این بازی پازل شما باید برای مبارزه با نیروهای شر و تمام قدرت جادویی جمع آوری در اسرع وقت. بازی برای دو بازیکن و حریف خود را خواهد هیچ یک دیگر از یک کامپیوتر! حرکت خود را، جمع آوری زنجیره ای از آیتم های یکسان و قدرت های جادویی. در سمت راست و بالا و چپ از زمین بازی، بازیکنان تیم قرار گرفته در سمت چپ - هیئت مدیره خود را، و حریف تخته راست. هنگامی که شما در هر مقیاس را پر کنید، در نظر بگیرید که شما با کار آن مقابله کرد. مجموع نمره در 4 فلس از رنگ های مختلف، جمع آوری رنگ مناسب و عناصر زنجیره ای مداوم از مصنوعات مشابه و سکه را تشکیل می دهند. چه کسی برنده می شود؟
رای دادن به این بازی: بازی: 3950
پازل تلاش و تحقیق ( رای51, امتیاز middlecover: 3.73/5)
0%

این بازی های فلش