بازی تعویض چهره

بازی های آنلاین رایگان

بازی هیجان انگیز و رنگارنگ در این ژانر از سه در یک ردیف به شما خلق و خوی خوب و ملاقات با تن بدهد. جمع آوری ترکیبی متشکل از سه یا بیشتر تصاویر با تصویر تون و نوع به عنوان بسیاری از نقاط.

بازی آنلاین تعویض چهره - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش تعویض چهره آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین تعویض چهره - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین تعویض چهره. کنترل کردن بازی تعویض چهره. بازی هیجان انگیز و رنگارنگ در این ژانر از سه در یک ردیف به شما خلق و خوی خوب و ملاقات با تن بدهد. جمع آوری ترکیبی متشکل از سه یا بیشتر تصاویر با تصویر تون و نوع به عنوان بسیاری از نقاط. به مبادله آنها، ما کلیک کنید ماوس بر روی یک تصویر اول، و سپس در طرف دیگر. یک بار در ترکیب را، او بلافاصله از زمین بازی ناپدید می شوند، و به جای آن خواهد بود تصاویر جدید. وظیفه شما در این بازی در زمان اختصاص داده شده برای جمع آوری به عنوان بسیاری از نقاط و کنار آمدن با این کار شما پاداش کمک خواهد کرد. استفاده از پاداش بذله گو و یک بمب به حذف از زمین بازی به اندازه تصاویر امکان پذیر است. موفق باشید!
رای دادن به این بازی: بازی: 2606
تعویض چهره ( رای0, امتیاز middlecover: 0/5)
0%

این بازی های فلش