بازی سفیر دختر معافیت

بازی های آنلاین رایگان

چیزی که حداقل انتظار می رود بود - دختر ربوده شده از سفیر، و آن را به قبیله یاکوزا. آدم ربایان یک شرط انتقال از دختر قرار داده و این وضعیت 100 میلیارد ENE و بدون پلیس است.

بازی آنلاین سفیر دختر معافیت - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش سفیر دختر معافیت آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین سفیر دختر معافیت - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین سفیر دختر معافیت. کنترل کردن بازی سفیر دختر معافیت. چیزی که حداقل انتظار می رود بود - دختر ربوده شده از سفیر، و آن را به قبیله یاکوزا. آدم ربایان یک شرط انتقال از دختر قرار داده و این وضعیت 100 میلیارد ENE و بدون پلیس است. چه کسی در حمایت شود و بازگشت دختر مورد علاقه خود را؟ البته Natsuki! در نگاه اول، یک دختر زیبا، اما تنها در صورتی از آن است که این کار نیست. مدیریت حرکت Natsuki کنید و سعی کنید برای بازگشت به دختر آزادی پس از. کنترل بازی با استفاده از دکمه های صفحه کلید با فلش به سمت راست و چپ، بالا و پایین به حرکت در اطراف زمین بازی و کمک دکمه CTRL برای حمله کند. به هر حال، استفاده از یو-یو Natsuki، این فقط یک اسباب بازی در دست زنان نمی همچنین یک سلاح قدرتمند است.
رای دادن به این بازی: بازی: 2694
سفیر دختر معافیت ( رای38, امتیاز middlecover: 4.39/5)
0%

این بازی های فلش