بازی کابوی در برابر سرخپوستان

بازی های آنلاین رایگان

یک نفر با ایده از فتح سرخپوستان فلات و قفسه بندی آمد، او در جستجوی ماجراجویی رفت. ما می توانیم فرض کنیم که این یک چالش است، به عنوان تنها پسر در دست شمشیر و سپر.

بازی آنلاین کابوی در برابر سرخپوستان - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش کابوی در برابر سرخپوستان آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین کابوی در برابر سرخپوستان - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین کابوی در برابر سرخپوستان. کنترل کردن بازی کابوی در برابر سرخپوستان. یک نفر با ایده از فتح سرخپوستان فلات و قفسه بندی آمد، او در جستجوی ماجراجویی رفت. ما می توانیم فرض کنیم که این یک چالش است، به عنوان تنها پسر در دست شمشیر و سپر. آیا او با فتح قبیله هند مقابله خواهد شد؟ شما باید به سر می برد مدیریت کله خر با موهای قرمز و هموار کردن راه خود را از طریق قبیله جنگ است. آماده پیش از شما برای سربازان با محور و کمانداران، که استادانه فرمان سلاح های خود را در انتظار است. اما این همه نیست - نبرد با هیولا، که در حمایت از فلات باشد. کنترل بازی با استفاده از صفحه کلید دکمه های فلش به سمت راست، چپ و بالا، و همچنین به عنوان دکمه های - حمله، S - بلوک، D - پرش.
رای دادن به این بازی: بازی: 1887
کابوی در برابر سرخپوستان ( رای7, امتیاز middlecover: 3.14/5)
0%

این بازی های فلش