بازی کابوی در برابر سرخپوستان

بازی های آنلاین رایگان

یک نفر با ایده از فتح سرخپوستان فلات و قفسه بندی آمد، او در جستجوی ماجراجویی رفت. ما می توانیم فرض کنیم که این یک چالش است، به عنوان تنها پسر در دست شمشیر و سپر.

بازی آنلاین کابوی در برابر سرخپوستان - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش کابوی در برابر سرخپوستان آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین کابوی در برابر سرخپوستان - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

کابوی در برابر سرخپوستان


چگونه به بازی بازی آنلاین کابوی در برابر سرخپوستان. کنترل کردن بازی کابوی در برابر سرخپوستان. یک نفر با ایده از فتح سرخپوستان فلات و قفسه بندی آمد، او در جستجوی ماجراجویی رفت. ما می توانیم فرض کنیم که این یک چالش است، به عنوان تنها پسر در دست شمشیر و سپر. آیا او با فتح قبیله هند مقابله خواهد شد؟ شما باید به سر می برد مدیریت کله خر با موهای قرمز و هموار کردن راه خود را از طریق قبیله جنگ است. آماده پیش از شما برای سربازان با محور و کمانداران، که استادانه فرمان سلاح های خود را در انتظار است. اما این همه نیست - نبرد با هیولا، که در حمایت از فلات باشد. کنترل بازی با استفاده از صفحه کلید دکمه های فلش به سمت راست، چپ و بالا، و همچنین به عنوان دکمه های - حمله، S - بلوک، D - پرش.
رای دادن به این بازی: بازی: 1890
کابوی در برابر سرخپوستان ( رای7, امتیاز middlecover: 3.14/5)
0%

این بازی های فلش