بازی سلام بچه گربه غلتک

بازی های آنلاین رایگان

زن سبک و جلف و دوستان او یک مسابقه در غلطک برگزار می کند. شرکت در مسابقات و حرکت زن سبک و جلف و یا یکی از دوستان او، که می تواند در پانل از زمین بازی انتخاب کنترل می کند.

بازی آنلاین سلام بچه گربه غلتک - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش سلام بچه گربه غلتک آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین سلام بچه گربه غلتک - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین سلام بچه گربه غلتک. کنترل کردن بازی سلام بچه گربه غلتک. زن سبک و جلف و دوستان او یک مسابقه در غلطک برگزار می کند. شرکت در مسابقات و حرکت زن سبک و جلف و یا یکی از دوستان او، که می تواند در پانل از زمین بازی انتخاب کنترل می کند. در این بازی شما خواهد حرکات زن سبک و جلف و شخصیت های دیگر کنترل، جمع آوری حداکثر سرعت و رسیدن به خط پایان قبل از شرکت کنندگان دیگر. کنترل ساده هستند، استفاده از Z و X می تواند حداکثر سرعت برسد. فشار دکمه به طوری که در مقیاس با زرد پر شده است، و در رتبه بندی در سمت راست از هیئت مدیره بازی، شما می توانید پیدا کردن جایی که در فاصله هستند شرکت کنندگان دیگر. آیا وقت شما هدر نمی، انتخاب کنید تا سرعت و سعی کنید برای رسیدن به خط پایان اول!
رای دادن به این بازی: بازی: 5909
سلام بچه گربه غلتک ( رای59, امتیاز middlecover: 4.63/5)
0%

این بازی های فلش