بازی پاستا پخت و پز

بازی های آنلاین رایگان

این بازی، مانند ماکارونی، طرفداران از پخت و پز لطفا. این است که در اینجا به شما خواهد آموخت به درستی و با دقت ظرف امضا از کشورهای اروپا آماده کند.

بازی آنلاین پاستا پخت و پز - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش پاستا پخت و پز آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین پاستا پخت و پز - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین پاستا پخت و پز. کنترل کردن بازی پاستا پخت و پز. این بازی، مانند ماکارونی، طرفداران از پخت و پز لطفا. این است که در اینجا به شما خواهد آموخت به درستی و با دقت ظرف امضا از کشورهای اروپا آماده کند. پس از مشاوره از بازی، شما باید به طور مداوم با تصویب تمام مراحل پخت و پز. در این بازی، پاستا، به شما خواهد آموخت به درستی و با دقت با توجه به دستورالعمل طبخ ظرف. چه کسی می داند، شاید در آینده، این برنامه خواهد در زندگی مفید باشد، با آن شما می توانید یک وعده غذایی لذیذ آماده کند. کنترل کردن بازی بسیار ساده است - دنبال دهید، شما نیاز به klatsat ماوس بر روی افراد مربوطه، خواه این روغن زیتون، اجاق گاز، و یا ماکارونی. در مرحله بعد، این موضوع باید به محل مورد نظر منتقل شد. به عنوان مثال، ماکارونی در آب، باید به فر منتقل شده است. این مهم است که به یاد داشته باشید همه دستکاری به انجام شود. البته، شما قادر به تکرار آن را دوباره خواهد بود. همچنین باید توجه داشت، و گرافیک بسیار خوبی از بازی، ساخته شده در سبک کشیده شده است. اول از همه شایان ذکر است کیفیت ارائه آشپزخانه، که در آن، در واقع، ما می رویم به طبخ است. همچنین در این بازی ماکارونی، شایان ذکر و صدا با کیفیت بالا که از گیم پلی منحرف نمی باشد، بلکه آن را مکمل. با موسیقی متن فیلم برای لذت بردن از بازی می تواند یک مدت طولانی و به آسانی.
رای دادن به این بازی: بازی: 1833
پاستا پخت و پز ( رای7, امتیاز middlecover: 3.14/5)
0%

این بازی های فلش