بازی کرم آشپزی

بازی های آنلاین رایگان

این بازی آشپزی، به معنای واقعی کلمه یک نعمت غیر مترقبه برای سرآشپزها جوان کوچک و شیرین. لیدی باگ، کارشناس بستنی و آن را آماده برای به اشتراک گذاشتن با شما تمام دستور العمل های خود را از پخت و پز است.

بازی آنلاین کرم آشپزی - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش کرم آشپزی آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین کرم آشپزی - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین کرم آشپزی. کنترل کردن بازی کرم آشپزی. این بازی آشپزی، به معنای واقعی کلمه یک نعمت غیر مترقبه برای سرآشپزها جوان کوچک و شیرین. لیدی باگ، کارشناس بستنی و آن را آماده برای به اشتراک گذاشتن با شما تمام دستور العمل های خود را از پخت و پز است. گام اول به عنوان خوانده شده دستور العمل با کلیک بر روی فلش سبز اشاره گر، و سپس شما می توانید و حرکت به صورت. هنگامی که شما به پاکسازی کنید، آماده به دنبال دستور کفشدوزک - بنابراین او پس از آن می داند چه باید بکنید. سازمان دیده بان سوزن نوک کلیک کنید و موس خود را بر روی این افراد و مواد تشکیل دهنده، و گاو با استفاده از یک چوب جادو خواهد بستنی آماده کند. اگر شما آن را به درستی و با دقت به کارگردانی کفشدوزک، شما می توانید از بستنی خوشمزه ترین در جهان!
رای دادن به این بازی: بازی: 1911
کرم آشپزی ( رای5, امتیاز middlecover: 4.2/5)
0%

این بازی های فلش