بازی نرم پازل آنلاین

بازی های آنلاین رایگان

بازی بازی هیجان انگیز و جمع آوری تصویر با یکی از جادوگران. قبل از اینکه شما بازی را شروع، را انتخاب کنید را برای خود در سطح دشواری از حالت بازی و پس از آن به حوزه که در آن آشفته و پراکنده پازل بروید.

بازی آنلاین نرم پازل آنلاین - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش نرم پازل آنلاین آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین نرم پازل آنلاین - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین نرم پازل آنلاین. کنترل کردن بازی نرم پازل آنلاین. بازی بازی هیجان انگیز و جمع آوری تصویر با یکی از جادوگران. قبل از اینکه شما بازی را شروع، را انتخاب کنید را برای خود در سطح دشواری از حالت بازی و پس از آن به حوزه که در آن آشفته و پراکنده پازل بروید. در اینجا شما را مجبور به قرار دادن همه چیز در نظم و جمع آوری یک پازل یکی پس از دیگری. به جمع آوری یک عکس، یکی پس از دیگری حرکت می کند یک قطعه از پازل و پیدا کردن برای هر یک از آنها جای خود را. پس از پازل را به محل سقوط، شما صدای قطره سقوط می شنوید، اگر آن نیست، پس باید برای یکی دیگر از پازل محل نگاه کنید. اگر شما دچار مشکل هستند، استفاده از یک اشاره و کلیک بر روی Durdur و وجود دارد در مقابل شما یک عکس از عفریته. برای رفتن به عقب، بر روی دکمه Goster را کلیک کنید. موفق باشید!
رای دادن به این بازی: بازی: 2988
نرم پازل آنلاین ( رای14, امتیاز middlecover: 4.57/5)
0%

این بازی های فلش