بازی نرم تفاوت

بازی های آنلاین رایگان

پازل جذاب و رنگارنگ در این ژانر نقطه تفاوت. سعی کنید برای پیدا کردن یک تفاوت تصاویر به ظاهر کاملا یکسان. اگر شما فکر می کنم آنها نیست، پس شما در اشتباه هستند!

بازی آنلاین نرم تفاوت - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش نرم تفاوت آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین نرم تفاوت - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین نرم تفاوت. کنترل کردن بازی نرم تفاوت. پازل جذاب و رنگارنگ در این ژانر نقطه تفاوت. سعی کنید برای پیدا کردن یک تفاوت تصاویر به ظاهر کاملا یکسان. اگر شما فکر می کنم آنها نیست، پس شما در اشتباه هستند! نگاه از نزدیک، کشف هر گوشه ای از تصویر و شما مطمئن برای پیدا کردن آنها می باشد. رانندگی اشاره گر ماوس خود را بر روی تصویر و پیدا کردن به عنوان به زودی به عنوان تفاوت فورا بر روی آن کلیک کنید با مداد. خوب، در حال حاضر جستجوی خود را ادامه دهند، چرا که در هر سطح شما یک کار پیدا - برای پیدا کردن تعداد معینی از تفاوت! برای هر یک از تفاوت شما 10 امتیاز. عجله بسر می رسانید تا بازی در یک زمان و به حرکت به سطح بعدی از این بازی است برای پیدا کردن همه تفاوت در زمان اختصاص داده شده به تصویب سطح.
رای دادن به این بازی: بازی: 2365
نرم تفاوت ( رای8, امتیاز middlecover: 4.5/5)
0%

این بازی های فلش