بازی کلمات نرم

بازی های آنلاین رایگان

دختران از باشگاه Winx آزمون غیر معمول آماده کرده ایم. سعی کنید در میان هرج و مرج از حروف برای پیدا کردن کلماتی که در لیست ظاهر می شود. آماده است، آسان نیست و شما نیاز حداکثر مراقبت برای مقابله با آن.

بازی آنلاین کلمات نرم - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش کلمات نرم آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین کلمات نرم - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین کلمات نرم. کنترل کردن بازی کلمات نرم. دختران از باشگاه Winx آزمون غیر معمول آماده کرده ایم. سعی کنید در میان هرج و مرج از حروف برای پیدا کردن کلماتی که در لیست ظاهر می شود. آماده است، آسان نیست و شما نیاز حداکثر مراقبت برای مقابله با آن. در مرکز زمین بازی، در پانل، شما خواهد شد بسیاری از نامه های پراکنده پیدا کنید، و در سمت راست فهرستی از کلمات که شما نیاز به پیدا کردن است. شامل توجه کنید و سعی کنید برای پیدا کردن کلمات درست. هنگامی که کلمه یافت، حرکت به حرف اول کلمه و کشیدن ماوس در قاب جهت مورد نظر ظاهر می شود. آماده؟ اگر شما راست، و کلمه مشخص شد، دختر او بلافاصله از لیست حذف شد. در صورت شکست، قاب ناپدید خواهند شد و شما باید برای شروع جستجو را دوباره. عجله، بازی است در زمان!
رای دادن به این بازی: بازی: 5258
کلمات نرم ( رای116, امتیاز middlecover: 4.48/5)
0%

این بازی های فلش