بازی شش ضلعی پازل نرم

بازی های آنلاین رایگان

بازی در پازل شش ضلعی، این هیچ چیز مثل موزاییک است. جمع آوری از تصویر کاشی شش ضلعی از devchenok از باشگاه Winx! بنابراین، قبل از اینکه شما حد فاصل رسم و باید با کاشی های رنگی پر شده است.

بازی آنلاین شش ضلعی پازل نرم - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش شش ضلعی پازل نرم آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین شش ضلعی پازل نرم - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین شش ضلعی پازل نرم. کنترل کردن بازی شش ضلعی پازل نرم. بازی در پازل شش ضلعی، این هیچ چیز مثل موزاییک است. جمع آوری از تصویر کاشی شش ضلعی از devchenok از باشگاه Winx! بنابراین، قبل از اینکه شما حد فاصل رسم و باید با کاشی های رنگی پر شده است. برای دریافت کاشی، بر روی دکمه در گوشه سمت چپ بالا از زمین بازی کلیک کنید و بلافاصله کاشی را با قطعه از تصویر. هوک آن و حرکت ماوس روی عکس، اما در ابتدا شما باید یک محل برای آن پیدا کنید. اگر شما به درستی محل برای کاشی شناسایی، آن را با تصویر ادغام خواهد شد، اما اگر نه، برای ادامه جستجو بیشتر لازم است. بنابراین، یکی پس از کاشی های دیگر، ترتیب که در تصویر و گرفتن تصویر از شخصیت های مورد علاقه - جادوگران.
رای دادن به این بازی: بازی: 2505
شش ضلعی پازل نرم ( رای42, امتیاز middlecover: 4.69/5)
0%

این بازی های فلش