بازی جنگ بی پایان

بازی های آنلاین رایگان

به جلو به جنگ! این بازی به اندازه کافی ساده در مورد این موضوع است، اما به این معنا نیست که شما تفکر استراتژیک و توانایی گرفتن نزد دشمن نیاز ندارد.

بازی آنلاین جنگ بی پایان - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش جنگ بی پایان آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین جنگ بی پایان - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین جنگ بی پایان. کنترل کردن بازی جنگ بی پایان. به جلو به جنگ! این بازی به اندازه کافی ساده در مورد این موضوع است، اما به این معنا نیست که شما تفکر استراتژیک و توانایی گرفتن نزد دشمن نیاز ندارد. انجام یک ماموریت یکی پس از دیگری، متد تیراندازی مخالفان خود را به دفاع از مواضع خود و حرکت به جلو - به نقطه چشمک زن در زمین بازی. برای این واقعیت است که یک بار شما را به بازی می کنید، به شما ضربه سراسیمگی از آتش بی رویه، و سربازان سقوط خواهد کرد به عنوان به گل برسه و آماده شده است. پایان؟ اشتباه، فقط برای شما آغاز! ضربات با مبارزان باقی مانده می تواند یک پیروزی برای شما پایان، و می تواند ... کنترل کردن بازی با استفاده از دکمه های W، A، S، D را به حرکت، و با موس به شما این فرصت را به بازگرداندن بینایی و ساقه داشته باشد.
رای دادن به این بازی: بازی: 1834
جنگ بی پایان ( رای0, امتیاز middlecover: 0/5)
0%

این بازی های فلش