بازی تیم ملی ویژه

بازی های آنلاین رایگان

آماده دریافت به عنوان به زودی به عنوان بازی می کنید، من فکر می کنم که شما در وسط آن هستند و معطل وجود دارد نمی تواند باشد.

بازی آنلاین تیم ملی ویژه - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش تیم ملی ویژه آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین تیم ملی ویژه - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین تیم ملی ویژه. کنترل کردن بازی تیم ملی ویژه. آماده دریافت به عنوان به زودی به عنوان بازی می کنید، من فکر می کنم که شما در وسط آن هستند و معطل وجود دارد نمی تواند باشد. تصور کنید خودتان را به جنگنده شجاع که گلوله دشمن و نارنجک مضطرب، و شما را گول زدن گلوله در نرخ باور نکردنی است. ارائه شده؟ سپس کار خود را است برای زنده ماندن و با تصویب در عقب از دشمن تا آنجا که ممکن است! تورهای آخر هفته برای نابود کردن دشمن شما به اندازه کافی، اما نه نارنجک پرتاب ارزش در از هیچ چیز، چرا که آنها تنها 2. مدیریت جنگنده خود را با استفاده از دکمه - اجرا، S - پرش، D - پرتاب نارنجک. آیا شما برنده این مبارزه بستگی به سرعت واکنش خود را و توانایی برای داشتن یک تفنگ. به هر حال، شما یک تفنگداران دریایی جنگنده هستید، به طوری که بقای نه تنها یک هدف است اما سرباز شجاع نیز افتخار!
رای دادن به این بازی: بازی: 2076
تیم ملی ویژه ( رای10, امتیاز middlecover: 4.5/5)
0%

این بازی های فلش