بازی نبرد قرون وسطی

بازی های آنلاین رایگان

شوالیه های قرون وسطی، زمینه های خالی - این است که برای اولین بار از شما در بازی را تامین کند. اما، آماده، درست نخواهد بود بیش از حد طولانی برای خالی.

بازی آنلاین نبرد قرون وسطی - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش نبرد قرون وسطی آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین نبرد قرون وسطی - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین نبرد قرون وسطی. کنترل کردن بازی نبرد قرون وسطی. شوالیه های قرون وسطی، زمینه های خالی - این است که برای اولین بار از شما در بازی را تامین کند. اما، آماده، درست نخواهد بود بیش از حد طولانی برای خالی. خیلی زود آن را به رزمندگان از پادشاهی همسایه سیل و شما خواهد شد یکی به تنهایی با این ارتش. بلند کردن یک تیر و کمان، و سعی کنید برای زنده ماندن از یورش ارتش دشمن! شوالیه مدیریت با استفاده از کلید های arrow به سمت چپ و راست، بالا و پایین را به حرکت و شلیک شما دکمه سمت چپ ماوس کمک کند. به محض این که شما روش یک جنگجوی فورا تعظیم ساقه و اجازه ندهید که آن را به بیش از حد سریع، بنابراین فراموش نکنید که برای خجالتی و دور از فلش از کسانی که در اطراف شما و مناسب بازگشت. اجازه ندهید که دشمنان به شما درایو را به گوشه و حرکت با بیشترین سرعت ممکن، چرا که در این نبرد شما لازم نیست به ماندن را شکست داد. به هر حال، پیشتاز مبارزه، در مورد سلاح، که به نظر می رسد در محل از رزمندگان شکست آن جمع آوری با بیشترین سرعت ممکن و برای دوباره پر کردن سهام خود را فراموش نکنید.
رای دادن به این بازی: بازی: 2047
نبرد قرون وسطی ( رای3, امتیاز middlecover: 5/5)
0%

این بازی های فلش