بازی جنگ ربات

بازی های آنلاین رایگان

به نظر می رسد که این جنگ هرگز به پایان خواهد رسید، و شما را مجبور به دخالت در این نبرد! جنگ بین روبات در جریان بوده است برای یک مدت طولانی، گرفتن راه حلی برای مناقشه و پایان دادن به آن.

بازی آنلاین جنگ ربات - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش جنگ ربات آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین جنگ ربات - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین جنگ ربات. کنترل کردن بازی جنگ ربات. به نظر می رسد که این جنگ هرگز به پایان خواهد رسید، و شما را مجبور به دخالت در این نبرد! جنگ بین روبات در جریان بوده است برای یک مدت طولانی، گرفتن راه حلی برای مناقشه و پایان دادن به آن. روبات کنترل آبی و قرمز ربات است که شما نمی خواهید به تن را شکست داد. شوت، S - - پرش، D - پرتاب بمب شما می توانید ربات با استفاده از کلید های صفحه کلید چپ و راست فلش، بالا و پایین به حرکت در اطراف زمین بازی و مستقیم سلاح در هدف، دکمه کنترل. وظیفه شما در این بازی، آزادی همه زندانیان به استفاده از سلاح و بمب قدرتمند خود. فقط دقت کنید و با ملاحظه است، نمی رویم پیش رو، اما مظهر حیله جنگی به پایان برسد و کامل کار.
رای دادن به این بازی: بازی: 2196
جنگ ربات ( رای4, امتیاز middlecover: 2.5/5)
0%

این بازی های فلش