بازی نسبتا OddParents واکر

بازی های آنلاین رایگان

بچه و Timmy، به عنوان همیشه به دنبال ماجراجویی، و در این بازی وجود دارد مقدار زیادی شود!

بازی آنلاین نسبتا OddParents واکر - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش نسبتا OddParents واکر آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین نسبتا OddParents واکر - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین نسبتا OddParents واکر. کنترل کردن بازی نسبتا OddParents واکر. بچه و Timmy، به عنوان همیشه به دنبال ماجراجویی، و در این بازی وجود دارد مقدار زیادی شود! پخش یک یا دو بازیکن - حالت بازی را انتخاب کنید؟ پس از ساخت انتخاب شما، با او در دخمه پرپیچ و خم زیرزمینی، ارائه می دهد که ساکنان زیرزمینی بروید. مدیریت و Timmy و تنها به جلو حرکت می کند، پریدن از پله ها به دیوار و مبارزه با هیولا آمده است که راه خود را. مراقب باشید به در دستان شاخکهای صورتی نمی افتد، اگر که اتفاق می افتد، به شما خواهد شد اسیر و زمان از دست دادن جستجو برای خروج.
پرش، CTRL - - انفجار مشت خود را، و نوار فضا - به استفاده از سلاح های مدیریت است که با استفاده از فلش های چپ و راست به جلو حرکت کند، تا فلش انجام شده است. به یاد داشته باشید، شما باید سطح به همان سرعتی که ممکن است تکمیل!
رای دادن به این بازی: بازی: 3568
نسبتا OddParents واکر ( رای32, امتیاز middlecover: 4.47/5)
0%

این بازی های فلش