بازی نسبتا OddParents: ابرقهرمان

بازی های آنلاین رایگان

و Timmy، خواندن کمیک، که در صفحات آن بسیاری از خائنانی - مانند آنها نباید در اینجا! راهنما قهرمان ما از پیدا کردن همه خائنانی که در صفحات کتاب کمیک حل و فصل و تبدیل به یک ابرقهرمان!

بازی آنلاین نسبتا OddParents: ابرقهرمان - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش نسبتا OddParents: ابرقهرمان آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین نسبتا OddParents: ابرقهرمان - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

نسبتا OddParents: ابرقهرمان


چگونه به بازی بازی آنلاین نسبتا OddParents: ابرقهرمان. کنترل کردن بازی نسبتا OddParents: ابرقهرمان. و Timmy، خواندن کمیک، که در صفحات آن بسیاری از خائنانی - مانند آنها نباید در اینجا! راهنما قهرمان ما از پیدا کردن همه خائنانی که در صفحات کتاب کمیک حل و فصل و تبدیل به یک ابرقهرمان! در این بازی، شما یک حداکثر سرعت واکنش به شکار کردن هر پنهان تبه کار و مراقبت به طور تصادفی نمی ساقه دوستان نیاز دارید. کنترل بازی با استفاده از ماوس، و شما به راحتی می توانید از طریق صفحه از یک کتاب کمیک حرکت و شلیک تفنگ های لیزری. هنگامی که در صفحه کمیک تبه کتاب به نظر می رسد، بلافاصله دکمه سمت چپ ماوس را فشار دهید، و آن را خنثی خواهد کرد. البته، اگر شما را مدیریت به آن را دریافت. در رتبه بندی در سمت راست از زمین بازی، تیم قرار دارد با یک مقدار مشخص از خائنانی. هنگامی که شما را خنثی یکی از آنها، تعداد خواهد دقیقا 1 کاهش می دهد.
رای دادن به این بازی: بازی: 2544
نسبتا OddParents: ابرقهرمان ( رای17, امتیاز middlecover: 4.82/5)
0%

این بازی های فلش