بازی بلاک های نسبتا OddParents

بازی های آنلاین رایگان

و Timmy عینک قهرمان صحنه و لباس چانه سرگردان و به دخمه پرپیچ و خم رفت. در اینجا آن است در حال حاضر در انتظار بلوک Gamadisa، که سنگهای پنهان هستند.

بازی آنلاین بلاک های نسبتا OddParents - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش بلاک های نسبتا OddParents آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین بلاک های نسبتا OddParents - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

بلاک های نسبتا OddParents


چگونه به بازی بازی آنلاین بلاک های نسبتا OddParents. کنترل کردن بازی بلاک های نسبتا OddParents. و Timmy عینک قهرمان صحنه و لباس چانه سرگردان و به دخمه پرپیچ و خم رفت. در اینجا آن است در حال حاضر در انتظار بلوک Gamadisa، که سنگهای پنهان هستند. مصمم به کمک قهرمان برای شکستن تمام بلوک های که در مسیر آن پیدا و جمع آوری جواهرات که از بلوک های شکسته به نظر می رسد. برای این واقعیت است که شما باید به کار سخت با ماوس آماده است، زیرا بلوک نمی خواهد شکست که به راحتی. استفاده از صفحه کلید های arrow به سمت راست برای حرکت به جلو و به سمت چپ - پشت. با کلیک ماوس به بلوک، شما قدرت جادویی از یک سوپر قهرمان را دریافت کنید و قادر خواهد بود برای شکستن بلوک. فقط به خاطر داشته باشید که بیش از بلوک های بزرگ به عرق، این دام بسیار آسان برای شکستن نیست، حتی با کمک از قدرت جادویی.
رای دادن به این بازی: بازی: 1934
بلاک های نسبتا OddParents ( رای24, امتیاز middlecover: 3.63/5)
0%

این بازی های فلش