بازی سکه های طلا

بازی های آنلاین رایگان

کمک به زن سبک و جلف برای رسیدن به سکه و جمع آوری به عنوان بسیاری از گنجینه های. با استفاده از دکمه پایین، شما را کاهش طناب، و دکمه بالا خواهد یک سکه دریافت کنید.

بازی آنلاین سکه های طلا - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش سکه های طلا آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین سکه های طلا - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین سکه های طلا. کنترل کردن بازی سکه های طلا. کمک به زن سبک و جلف برای رسیدن به سکه و جمع آوری به عنوان بسیاری از گنجینه های. با استفاده از دکمه پایین، شما را کاهش طناب، و دکمه بالا خواهد یک سکه دریافت کنید. مدیریت گربه خود را کنید و سعی کنید برای گرفتن بزرگترین سکه، و اگر خوش شانس، و کیسه. به هر حال، بیش از یک سکه، بیشتر به شما امتیاز دریافت کنید برای کار خود، بلکه یک سکه کوچک به نمره کلی کمک خواهد کرد. مهمتر از همه، اتلاف وقت نیست و بیرون بکشد سکه پس از دیگری، به این دلیل که بازی چند سطح است و در هر سطح شما یک کار پیدا کنید. برای انجام این کار در هر سطح، جمع آوری سکه به عنوان بسیاری در هیئت مدیره نشان داد و از یک سطح به سطح دیگری.
رای دادن به این بازی: بازی: 1808
سکه های طلا ( رای5, امتیاز middlecover: 4.6/5)
0%

این بازی های فلش