بازی ولنتاین طلا

بازی های آنلاین رایگان

چگونه می تواند به شما کمک کند دوستداران، اگر آنها هنوز تحقق نیافته است؟ به آمور، که کمک خواهد کرد که جمع آوری ولنتاین طلا و قلب با عشق پر مراجعه کنید.

بازی آنلاین ولنتاین طلا - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش ولنتاین طلا آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین ولنتاین طلا - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین ولنتاین طلا. کنترل کردن بازی ولنتاین طلا. چگونه می تواند به شما کمک کند دوستداران، اگر آنها هنوز تحقق نیافته است؟ به آمور، که کمک خواهد کرد که جمع آوری ولنتاین طلا و قلب با عشق پر مراجعه کنید. قبل از اینکه شما بازی را شروع، انتخاب یک شخصیت که برای آن شما جمع آوری ولنتاین و رفتن به بالا در آسمان، که در آن در انتظار شما آمور وجود دارد. با تعظیم و فلش، جمع آوری به عنوان بسیاری از ولنتاین و سپس شما قادر خواهید بود برای پر کردن مقیاس عشق. کنترل کردن بازی کاملا ساده است، با استفاده از ماوس، ساقه فلش دقت در هدف: قلبی از طلا و حتی کیسه های با پول، برای مسافران مفید است. اما، فقط به سنگ سقوط نمی کنند، آنها کاملا بی فایده، و وقت گیر می باشد. اگر شما را مدیریت برای پر کردن مقیاس عشق و جمع آوری کیسه های سکه، به آینده سطح سخت تر از بازی بروید.
رای دادن به این بازی: بازی: 1858
ولنتاین طلا ( رای1, امتیاز middlecover: 1/5)
0%

این بازی های فلش