بازی خیش ماریو

بازی های آنلاین رایگان

ماریو به تعویق افتاد تا همه سوء استفاده خود و به معدن قدیمی رفت، برای دوباره پر کردن خزانه. کنترل ماریو، سعی کنید به نقره به اندازه و سکه های طلا، که می تواند در معدن قدیمی یافت.

بازی آنلاین خیش ماریو - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش خیش ماریو آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین خیش ماریو - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین خیش ماریو. کنترل کردن بازی خیش ماریو. ماریو به تعویق افتاد تا همه سوء استفاده خود و به معدن قدیمی رفت، برای دوباره پر کردن خزانه. کنترل ماریو، سعی کنید به نقره به اندازه و سکه های طلا، که می تواند در معدن قدیمی یافت. فقط دقت کنید، آیا در هر بشکه می کنید، آنها را نمی تواند مفید باشد، اما تنها زمان خواهد دور سطح عبور کنند. با استفاده از ماوس یا مطبوعات شتاب، شما می توانید طناب را ارسال و با شتاب سکه، و با نشان دادن ماریو خود را اداره کند. به سرعت شماره گیری تعداد مورد نیاز از نقاط، استفاده از پاداش با آنها شما می توانید آن را بسیار سریعتر انجام دهد. جمع آوری به عنوان بسیاری از سکه ها، شماره گیری تعداد مورد نیاز از نقاط و انجام سطح کار، به بازی ادامه بیشتر است. موفق باشید!
رای دادن به این بازی: بازی: 3171
خیش ماریو ( رای49, امتیاز middlecover: 4.78/5)
0%

این بازی های فلش