بازی میلیونر واکر

بازی های آنلاین رایگان

یک بازی برای کسانی که می خواهند برای تبدیل شدن به یک میلیونر، مهم نیست، مجازی یا نه! شروع بازی را با انتخاب یک پاس سطح دشواری و به در شکار برای صورتحساب. بله، آن یک کلاس مختلف و نام نیست.

بازی آنلاین میلیونر واکر - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش میلیونر واکر آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین میلیونر واکر - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین میلیونر واکر. کنترل کردن بازی میلیونر واکر. یک بازی برای کسانی که می خواهند برای تبدیل شدن به یک میلیونر، مهم نیست، مجازی یا نه! شروع بازی را با انتخاب یک پاس سطح دشواری و به در شکار برای صورتحساب. بله، آن یک کلاس مختلف و نام نیست. در این بازی شما باید بسیار در سیستم عامل اجرا و جمع آوری اسکناس. این که چقدر شما قادر خواهید بود به جمع آوری؟ استفاده از کلید های صفحه کلید چپ و راست فلش، بالا و پایین به حرکت سیستم عامل، بالا رفتن و پایین پله ها در تعقیب پول لایحه دیگری. هر چه سریعتر حرکت، بیشتر می کنید! هیولا مجازی - خواران پول در خواب نیست، و تلاش برای گرفتن و بلع لایحه گرامی که به ظاهر خیلی نزدیک.
رای دادن به این بازی: بازی: 1770
میلیونر واکر ( رای4, امتیاز middlecover: 4.5/5)
0%

این بازی های فلش