بازی ماشین: مادر به نجات

بازی های آنلاین رایگان

در حال حاضر آخرین دامان باید رقبای زمانی که شهرستان Macville می کند سرعت محاسبه نیست و به چرخش متناسب نیست عبور، مستقیما برای حصار. چه شکست! اما، مانند همیشه، دوستان نزدیک و MAITRE عجله برای نجات خود.

بازی آنلاین ماشین: مادر به نجات - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش ماشین: مادر به نجات آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین ماشین: مادر به نجات - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

ماشین: مادر به نجات


چگونه به بازی بازی آنلاین ماشین: مادر به نجات. کنترل کردن بازی ماشین: مادر به نجات. در حال حاضر آخرین دامان باید رقبای زمانی که شهرستان Macville می کند سرعت محاسبه نیست و به چرخش متناسب نیست عبور، مستقیما برای حصار. چه شکست! اما، مانند همیشه، دوستان نزدیک و MAITRE عجله برای نجات خود. متاسفانه، یکی MAITRE نمی تواند کنار آمدن، و او را به کمک شما نیاز دارند. با استفاده از ماوس به کلیک بر روی زاویه دکمه، و پس از آن قدرت، به پرتاب طناب. عجله برای کمک به MAITRE، بازیگران طناب به طوری که او می تواند شهرستان Macville قلاب. اگر همه چیز شهرستان Macville و در حاشیه است، پس قطعا آن قادر خواهد بود برای ادامه رقابت باشد. آیا پرسه زدن نیست، به کار!
رای دادن به این بازی: بازی: 2359
ماشین: مادر به نجات ( رای19, امتیاز middlecover: 4.74/5)
0%

این بازی های فلش