بازی آنلاین صفحه رنگ آمیزی (اتومبیل صفحه رنگ آمیزی). بازی صفحه رنگ آمیزی (اتومبیل صفحه رنگ آمیزی)

بازی های آنلاین رایگان

یک قلم مو، رنگ، و عجله به گاراژ، شما Makvina پیدا کنید. دوستان آمد برای حمایت از یکدیگر و صحبت دور و زمان در حال آمدن است!

بازی آنلاین صفحه رنگ آمیزی (اتومبیل صفحه رنگ آمیزی) - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش صفحه رنگ آمیزی (اتومبیل صفحه رنگ آمیزی) آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین صفحه رنگ آمیزی (اتومبیل صفحه رنگ آمیزی) - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

بازی آنلاین صفحه رنگ آمیزی (اتومبیل صفحه رنگ آمیزی)


چگونه به بازی بازی آنلاین صفحه رنگ آمیزی (اتومبیل صفحه رنگ آمیزی). کنترل کردن بازی صفحه رنگ آمیزی (اتومبیل صفحه رنگ آمیزی). یک قلم مو، رنگ، و عجله به گاراژ، شما Makvina پیدا کنید. دوستان آمد برای حمایت از یکدیگر و صحبت دور و زمان در حال آمدن است! قلم مو به مدیریت از ماوس کمک خواهد کرد، در گوشه سمت راست پالت رنگ، و در مرکز زمینه بازی، تصویر با کانتور تصویر. به رنگ یک تصویر، رنگ مناسب را انتخاب کنید، بر روی آن را با یک برس کلیک کنید و قرار دادن بر روی بخش خاصی از تصویر است. هنگامی که شما انجام می شود رنگ آمیزی، بر روی دکمه Next کلیک کنید، و یک سلول خالی، نام و نام خانوادگی خود را تایپ کنید، و سپس در گوشه سمت راست پایین تصویر.
رای دادن به این بازی: بازی: 3185
صفحه رنگ آمیزی (اتومبیل صفحه رنگ آمیزی) ( رای38, امتیاز middlecover: 4.26/5)
0%

این بازی های فلش