بازی ماشین: یافتن الفبای

بازی های آنلاین رایگان

golovomka بازی عالی با شخصیت های مورد علاقه خود را، دکور رنگارنگ و موسیقی کمک خواهد کرد برای دیدار با دوستان قدیمی و جدید. یافتن تصویر تمام حروف الفبا و یک صفحه در یک زمان حرکت کنید.

بازی آنلاین ماشین: یافتن الفبای - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش ماشین: یافتن الفبای آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین ماشین: یافتن الفبای - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

ماشین: یافتن الفبای


چگونه به بازی بازی آنلاین ماشین: یافتن الفبای. کنترل کردن بازی ماشین: یافتن الفبای. golovomka بازی عالی با شخصیت های مورد علاقه خود را، دکور رنگارنگ و موسیقی کمک خواهد کرد برای دیدار با دوستان قدیمی و جدید. یافتن تصویر تمام حروف الفبا و یک صفحه در یک زمان حرکت کنید. در نگاه اول، این کار ممکن است به نظر می رسد دشوار است، اما اگر شما نگاه از نزدیک، شما قطعا قادر خواهد بود برای پیدا کردن یک حرف یکی پس از دیگری باشد. رانندگی اشاره گر ماوس خود را بر روی زمین بازی و برای هر حرف نگاه کنید، و به محض این نامه یافت، بر روی آن کلیک کنید با ماوس. برای حروف نگاه کنید، دوباره پر کردن حساب خود را و باز کردن یک صفحه در یک زمان.
رای دادن به این بازی: بازی: 3478
ماشین: یافتن الفبای ( رای33, امتیاز middlecover: 3.76/5)
0%

این بازی های فلش