بازی چکرز آلیس در سرزمین عجایب

بازی های آنلاین رایگان

آلیس بود شروع به درک که در آن آمد و شد با این واقعیت که او را مجبور به انجام بازی چکرز با خرگوش شگفت زده نیست. راهنما آلیس بازی چکرز کنید و سعی کنید برای برنده شدن بازی در خرگوش.

بازی آنلاین چکرز آلیس در سرزمین عجایب - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش چکرز آلیس در سرزمین عجایب آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین چکرز آلیس در سرزمین عجایب - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین چکرز آلیس در سرزمین عجایب. کنترل کردن بازی چکرز آلیس در سرزمین عجایب. آلیس بود شروع به درک که در آن آمد و شد با این واقعیت که او را مجبور به انجام بازی چکرز با خرگوش شگفت زده نیست. راهنما آلیس بازی چکرز کنید و سعی کنید برای برنده شدن بازی در خرگوش. برای شروع بازی، دکمه سمت راست ماوس خود را و تمرکز، بازی آغاز شده است. اولین حرکت خود را - کلیک موس خود را بر روی جستجوگر به عنوان یک ساعت، شما می توانید آن را با توجه به اشاره به حرکت رو به جلو یک مربع،. را انتخاب کنید یک دوره، در هیئت مدیره بازی کلیک کنید و منتظر پیشرفت خرگوش. اگر شما در بازی چکرز، پس مطمئنا شما با این بازی آشنا هستید، و اگر نه، برای سرنخ نگاه و ضرب و شتم شخصیت فوق العاده است.
رای دادن به این بازی: بازی: 2439
چکرز آلیس در سرزمین عجایب ( رای9, امتیاز middlecover: 3.67/5)
0%

این بازی های فلش