بازی دکوراسیون خانه برای کریسمس

بازی های آنلاین رایگان

در کریسمس، تمام دوستان من در حال رفتن به تسا و او را باید در مورد چگونه به یک حزب فکر می کنم. بدون کمک شما آن را نمی تواند کنار آمدن، بنابراین کمک به دختر به تزئین خانه و ایجاد یک فضای جشن.

بازی آنلاین دکوراسیون خانه برای کریسمس - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش دکوراسیون خانه برای کریسمس آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین دکوراسیون خانه برای کریسمس - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین دکوراسیون خانه برای کریسمس. کنترل کردن بازی دکوراسیون خانه برای کریسمس. در کریسمس، تمام دوستان من در حال رفتن به تسا و او را باید در مورد چگونه به یک حزب فکر می کنم. بدون کمک شما آن را نمی تواند کنار آمدن، بنابراین کمک به دختر به تزئین خانه و ایجاد یک فضای جشن. در این بازی شما خواهد شد همه چیز شما نیاز به زمان پیدا کنید، بنابراین عجله، قبل از ورود مهمان به سمت چپ بسیار کمی. کلیک کنید ماوس خود را بر روی یکی از اتاق و به کسب و کار. برای استفاده از آیتم های برای تزئین، حرکت موس بر روی فلش در گوشه سمت راست بالای زمین بازی و بلافاصله پانل با همه چیز شما نیاز به نظر می رسد. در هر تعداد 1،2،3،4 شما خواهد شد بسیاری از موارد زیبا که کمک خواهد کرد که به خانه راحت تر و حزب سرگرم کننده را پیدا کنید. برای حرکت یک شی پانل در زمین بازی، فقط بر روی آن کلیک کنید با ماوس و قلاب خود را، به هر جا حرکت می کند. موفق باشید!
رای دادن به این بازی: بازی: 2389
دکوراسیون خانه برای کریسمس ( رای12, امتیاز middlecover: 4.33/5)
0%

این بازی های فلش