بازی کارخانه از بابا نوئل

بازی های آنلاین رایگان

راهنما بابا نوئل برای آماده سازی هدیه برای کریسمس! برو به کارخانه سانتا و بسته هر هدیه ای را در جعبه که در نوار حرکت می کند.

بازی آنلاین کارخانه از بابا نوئل - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش کارخانه از بابا نوئل آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین کارخانه از بابا نوئل - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین کارخانه از بابا نوئل. کنترل کردن بازی کارخانه از بابا نوئل. راهنما بابا نوئل برای آماده سازی هدیه برای کریسمس! برو به کارخانه سانتا و بسته هر هدیه ای را در جعبه که در نوار حرکت می کند. هر جعبه نشان می دهد یک هدیه - مدار شفاف به شما خواهد گفت که چه هدیه ای باید به آن را دریافت، و در قسمت فوقانی شما خودم یک هدیه پیدا کنید. هنگامی که جعبه به نظر می رسد، با کلیک بر روی ماوس هدایا واقع در بالای زمین بازی، و او بلافاصله در آن باشد. برای هر هدیه ای پیچیده، شما نقاط است که به قللک اضافه کنید. در این بازی شما خواهد سطوح مختلف متفاوت مشکل، پیدا کردن و به تصویب سطح شما باید تنها سه تلاش. آیا نمی شود اشتباه است، چرا که کودکان در انتظار هدیه!
رای دادن به این بازی: بازی: 2281
کارخانه از بابا نوئل ( رای3, امتیاز middlecover: 4.33/5)
0%

این بازی های فلش