بازی کریسمس سه

بازی های آنلاین رایگان

در شب قبل از کریسمس، همانطور که می دانیم، تمام خواسته های به حقیقت می پیوندند! یه آرزو و بازی با بابا نوئل را در بازی در ژانر سه در یک ردیف - روشن هیئت مدیره از هدیه و نوع حداکثر تعداد نقاط.

بازی آنلاین کریسمس سه - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش کریسمس سه آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین کریسمس سه - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین کریسمس سه. کنترل کردن بازی کریسمس سه. در شب قبل از کریسمس، همانطور که می دانیم، تمام خواسته های به حقیقت می پیوندند! یه آرزو و بازی با بابا نوئل را در بازی در ژانر سه در یک ردیف - روشن هیئت مدیره از هدیه و نوع حداکثر تعداد نقاط. شما ممکن است آن را عجیب و غریب، اما بیشتر هدیه شما حذف، بیشتر آنها در زمین بازی ظاهر خواهد شد! بنابراین، جمع آوری ترکیبی از سه یا بیشتر یکسان هدیه و آنها بلافاصله از زمین بازی ناپدید می شوند، و در جای خود خواهد شد. به یاد داشته باشید، هدیه بیشتر شما می توانید جمع آوری، امتیاز بیشتری در حساب شما است، اما به عنوان بازی در حالی که برای، سعی کنید به آن را انجام دهد با بیشترین سرعت ممکن. موفق باشید!
رای دادن به این بازی: بازی: 1934
کریسمس سه ( رای2, امتیاز middlecover: 4.5/5)
0%

این بازی های فلش